O nás

Proč SMT technologie?

Vážení zájemci o novou technologii chceme Vám nabídnout uceleného průvodce SMT technologií. Naše zboží jsme rozdělili podle pokročilosti. Znamená to, že i úplný začátečník může v našem e-Shopu zakoupit vybavení pro SMT technologii a bude úspěšný v tomto oboru.

Komu je www.smt-technologie určena?

Všema zájemcům o SMT technologii. Naše stránku jsou cílené na úplně začátečníky až po profesionály. Zákazníky jsou z řad amatérů, fyzických osob, dále OSVČ, malých firem a malých s.r.o. do 10-ti zaměstnanců. Samozřejmě informace a zboží zde může naleznout i velká firma.


Co Vám nabízíme

  1. produkty jsou rozdělené podle náročnosti SMT technologie
  2. technologie jsou rozděleny podle osazovaných SMD
  3. nabízíme Vám soubor školení zcela zdarma, ke každé technologii, kterou u nás zakoupíte
  4. nabízíme ucelené školení SMT technologie a výroby DPS

Kredit naší firmy?

Naše firma Vám nabízí nejlepší výrobky od evropských a světových dodavatelů. Asijské výrobky, které jsou také v malém procentu zastoupeny, osobně testujeme. Víme, tedy, že k Vám se dostane pouze prvotřídní kvalita.

ErgoPlan, s.r.o. Naše společnost je dodavatelem specializovaných produktů pro technické kanceláře, dílny, sklady a laboratoře. Samozřejmostí jsou technici a odborná školení. V nabídce jsou zásadně prvotřídní výrobky od známých dodavatelů. Sortiment je volen tak, aby splňoval moderní trend, ochrany lidského zdraví a tím je ergonomie. Všechny naše produkty – především pak ruční nářadí, pracovní stoly, antistatické pracovní stoly, antistatické židle a ESD skladovací systémy splňují požadavky ergonomie. Věříme, že s naším zbožím a službami budete spokojeni.

Spolupracujeme

Náš e-Shop spolupracuje s firmou ABE.TEC, s.r.o. Ve firmě ABE.TEC, s.r.o. je realizovaná technická podpora a školení.

Kontaktní formulář


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.

captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace